Vantaan hiihtoseuran valmennusryhmät

Alle 8-vuotiaat

Eronen Anni, Haasanen Martta,  Luca Haimi, Hatakka Max, Hoikkala Luca, Leivo Jere, Lammi Väinö, Amanda Lassig, Hilma Martikainen, Oksanen Saimi, Siina Pirinen, Elli Räsänen, Salonen Lydia, Aleksi Suominen, Rasmus Sundqvist, Usva Torro, Saara Torro

Vastuuvalmentaja: Sanna Mäki, sanna.maki(at)outlook.com

Apuvalmentajat: Pekka Mäki, Sanna Värttiö-Hasenson

Alle 10-vuotiaat
Halonen Eemeli, Hidsberg Hugo, Hynynen Matias, Lammi Veikka, LeDrew Leo, Leivo Venla, Lunnas Manu, Ruippo Saara, Suominen Aada, Tarhonen Lotta, Taskila Pinja, Vagul Kamir, Vierikko Iisakki
Vastuuvalmentaja: Tarja Lokinperä, tarja.lokinpera(at)vhs.fi

Apuvalmentajat: Jaana Leivo, Sari Leiniö, Markku Valkealahti


Alle 12-vuotiaat
Eronen Aino, Haimi Arina, Hatakka Serena, Lassig Kasper, LeDrew Sofia, Leivo Jarkko, Leppänen Jooa, Pekkala Siiri, Perttula Ella, Sytelä Ella, Tarhonen Jesse, Taskila Pyry, Valkealahti Miika
Vastuuvalmentaja: Tarja Lokinperä, tarja.lokinpera(at)vhs.fi

Apuvalmentajat: Eeva Ahervo, Mika Huotari


HS hopeasompa (13-16-vuotiaat)
Eronen Eemeli, Eronen Elina, Haasanen Eeva, Hakuni Pihla, Haltia Ilari, Hindsberg Henni, Huotari Kari, Hänninen Roni, Koskelainen Noora, Lassig Oliver,Leiniö Iikka,  Leiniö Juho, Mäkinen Niilo, Mäkinen Nuutti, Nätti Maija, Nätti Matti, Pekkala Konsta, Perkiö Minttu, Rantala Kiia, Salonen Hilda, Sillantaus Emilia,Sällström Emil, Sytelä Vilma, Uusitalo Topias, Grete Vagul, Valkealahti Markus, Varen Ida
Vastuuvalmentaja: Antti Pekkala, antti.pekkala(at)vhs.fi

Apuvalmentajat: Henri Erkkilä, Kari Hänninen, Santeri Ryhänen, Jarkko Salmela, Antti Mäkinen


KS kultasompa (17-20 vuotiaat)

Alen Jere, Erkkilä Henri, Eskelinen Sonja, Hirviniemi Ilari, Huotari Mika, Jäntti Janita, Koskelainen Noora, Marekwia Lauri, Marttinen Aaro, Mäki Sanna, Mäntynen Elias, Parantainen Kalle, Parantainen Ville, Perkiö Riina, Sillantaus Teemu, Uusimäki Leo, Vakkila Ville, Vinkanharju Wilma
Vastuuvalmentaja:

Apuvalmentajat: Noora Kanerva, Matti Vaaja

Aikuishiihtäjät (yli 20v. ja veteraanisarjat)
Oinonen Samuli, Salmela Jarkko, Klemola Otso, Ahervo Eeva, Kanerva Noora, Kajan Konsta, Kajan Topias, Hiidensalo Anna, Hirviniemi Emmi-Juulia, Pitkänen Elisa, Värttiö Sanna, Ruuth Petra, Marttinen Mari, Alavalkama Satu, Hiidensalo Olli, Kiljunen Jan, Holmgren Mikko, Lammi Joni, Lounasaho Pasi, Saapunki Henri, Uusitalo Tero, Mäkinen Antti, Vaaja Matti, Kuusela Mikko, Heikkinen Matti, Mononen Janne, Stenbäck Janne, Vinkanharju Waltteri, Pekkanen Kimmo, Pentsinen Anssi, Ruuth Pasi, Rusanen Esa, Ryhänen Santeri, Blom Juha, Haverinen Jukka, Itäniemi Kari,  Pietikäinen Panu, Koppinen Pauli, Kasurinen Pasi, Karjalainen Harri, Huppunen Raimo.
 

 

Vantaan Kaupunki   Vantaan Energia   Aktia Pankki Oyj   Vauhti   DÆHLIE  Matti Heikkinen